Menu

KURUMSAL

İnteraktif, dinamik, kreatif, çekici, hızlı, esprili, özgün ve çizginin altını üstüne getiren reklam ajansıdır.

Biz Kimiz

Önde Bilişim, 2013 yılından bugüne hizmet verdiği markalar için yaratıcı stratejiler ile doğru konumlandırmalar yapıyor.
Bugün onlarca marka; çizgisi, söyleyeceği, anlatmak istediği her şey için Önde Bilişim’e inanıyor.

---

BIZ", HER YENI IŞE AYRI BIR ÖZENLE YAKLAŞIRIZ. İŞINI KALITELI YAPMANIN YOLU IYI BIR EKIP OLMAKTAN; EKIP OLMANIN YOLU DA 'BEN' DEMEMEKTEN GEÇER. İŞTE ÖNDE BILIŞIM'IN "BIZ" RUHU BUDUR.

-----

Biz yaratıcı, çalışkan gençlerden oluşan bir ajansız. 2013 yılından beri kendimize özgü tasarımızla markaların dijital iletişim yollarını en etkili şeklide kullanabilmeleri için modern, teknolojik ve gerçekçi çözümler üreten bir firmayız.
Hem ekibimiz hem reklam verenlerimizle duyulan güvenin kötüye kullanılmadığı, daha iyi iş çıkarma tutkusunun ön planda olduğu samimi bir ilişki sağlıyoruz. Marka ruhuna sadık, yaratıcı stratejiye dayanan, yeni, etkili amacına hizmet ediyoruz. O yüzden bizde ehli olmayan insanların yaptığı kopyala yapıştır tasarımlar, bayatlamış laflar, zora koşan şartlar, uçuk rakamlar bulmayacaksınız. Burada her zaman işini seven sahiplenen gecesini gündüzüne katan genç insanlar bulacaksınız.

ÖNDE BİLİŞİM EKİP

"Biz", her yeni işe ayrı bir özenle yaklaşırız. İşini kaliteli yapmanın yolu iyi bir ekip olmaktan; ekip olmanın yolu da 'ben' dememekten geçer. İşte Önde Bilişim'in "biz" ruhu budur.

Cem CANÖNDE

Ajans Başkanı

İstanbul Gelişim Üniversitesi - Bilgisyar Teknolojileri bölümünden mezun olmasının ardından 2010 yılında bu yana her projeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp, kaliteli çalışmalar ortaya çıkarmıştır. Reklam ve yayıncılık sektöründe grafik tasarımcı, illustrator ve Grafiker olarak farklı görevlerde bulundu ve pek çok projede de yer almıştır.

Hakan KILIÇARSLAN

Web Master

İstanbul Gelişim Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi bölümünden mezun oldu. Web Yazılım alanında ilerlemeyi tercih ederek, PHP, MySQL, HTML, CSS gibi dillerde uzmanlık kazandı. 5 yıllık sektör tecrübesinde, 50'den fazla yazılım projesi ve web sitesinde emeği geçmiştir.

Burcu GÜRNAL

Metin Yazarı

İstanbul Gelişim Üniversitesi Basın Yayın bölümünden mezun oldu ve üniversite hayatı boyunca bir çok sosyal medya ve haber projeleri içinde görev aldı. Thy Teknik’de yaptığı stajın ardından medyayı daha iyi özümsedi. Şuan Sosyal Medya ve Dijital İletişim Yöneticiliğininde Önde Bilişim Reklam Ajansı’nda iş hayatını sürdürmekte.

Can BADEM

Pazarlama Sorumlusu

Balıkesir Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldu. Ajansımıza katılan her proje Can'ın itinalı, dikkatli, özverili ve detaylı çalışmaları ile mükemmel bir bütünlük oluşturmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında da mükemmel projelere imza atmamıza öncülük eder.

Merve ERMES

Sosyal Medya

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu ve üniversite hayatı boyunca bir çok sosyal medya projesi içinde görev aldı. Şuan Fotoğrafçı ve Sosyal Medya Uzmanı Önde Bilişim Reklam Ajansı’nda iş hayatını sürdürmekte